Regał do spiżarni Maxi 2N Powiększ do pełnego rozmiaru

Regał do spiżarni Maxi 2N

100 dostępnych

109,00 zł

Regał do spiżarni Maxi 2N <p>Regały modułowe Maxi dają możliwość tworzenia różnych aranżacji w Twojej piwnicy, spiżarni lub garażu, w zależności od możliwości pomieszczeń oraz własnych potrzeb. Rozwiązania, które wyróżniają te serię regałów od konkurencji, to m.in. sposób połączenia półek w kilku regałach obok siebie oraz opcja podwyższania regału z użyciem łączników. Ty decydujesz jak twój regał ma wyglądać – w jednym regale możesz mieć zwykłe półki, a także półki na butelki z winem. Nasze regały wykonane zostały z wysokiej jakości drewna sosnowego.Półki można montować w kilku specjalnie przygotowanych otworach montażowych w nogach regału.</p> <p>Regały wysyłamy w elementach do samodzielnego montażu. Montaż regału jest szybki i intuicyjny, w oparciu o załączoną instrukcje montażu, nie powinien zająć więcej niż 15 minut.</p> <p><img src="http://modo24-group.com/images/Maxi/img_Maxi/Maxi-2N.jpg" alt="" width="550" /></p>
88,62 zł

Regały modułowe Maxi dają możliwość tworzenia różnych aranżacji w Twojej piwnicy, spiżarni lub garażu, w zależności od możliwości pomieszczeń oraz własnych potrzeb. Rozwiązania, które wyróżniają te serię regałów od konkurencji, to m.in. sposób połączenia półek w kilku regałach obok siebie oraz opcja podwyższania regału z użyciem łączników. Ty decydujesz jak twój regał ma wyglądać – w jednym regale możesz mieć zwykłe półki, a także półki na butelki z winem. Nasze regały wykonane zostały z wysokiej jakości drewna sosnowego.Półki można montować w kilku specjalnie przygotowanych otworach montażowych w nogach regału.

Regały wysyłamy w elementach do samodzielnego montażu. Montaż regału jest szybki i intuicyjny, w oparciu o załączoną instrukcje montażu, nie powinien zająć więcej niż 15 minut.

  • Wysokość: 58,8 cm
  • Szerokość: 120 cm
  • Głębokość: 50 cm
  • Waga 10,2 kg