Kwietnik drewniany RP-05 Powiększ do pełnego rozmiaru

Kwietnik drewniany RP-05

10 dostępnych

15,00 zł

Obniżka!

-4,00 zł

19,00 zł

Kwietnik drewniany RP-05 <p><span>Kwietnik jest wykonany z drewna sosnowego. Do produkcji naszych wyrobów korzystam ze specjalnie wyselekcjonowanych listew. Drewno jest suche i zdrowe. Kwietnik jest przeznaczony do umieszczenia go na parapecie, może służyć również jako kwietnik ścienny pod warunkiem odpowiedniego przymocowania. Kwietnik wysyłam w elementach do samodzielnego montażu.</span><br /><br /></p> <p><span>Instrukcja (opis plus zdjęcia kolejnych etapów) jest dołączona w zestawie. Czas potrzebny na zmontowanie Kwietnika to 10-15 minut. W zestawie dołączamy, także potrzebne wkręty do drewna.</span></p>
15,45 zł

Kwietnik jest wykonany z drewna sosnowego. Do produkcji naszych wyrobów korzystam ze specjalnie wyselekcjonowanych listew. Drewno jest suche i zdrowe. Kwietnik jest przeznaczony do umieszczenia go na parapecie, może służyć również jako kwietnik ścienny pod warunkiem odpowiedniego przymocowania. Kwietnik wysyłam w elementach do samodzielnego montażu.

Instrukcja (opis plus zdjęcia kolejnych etapów) jest dołączona w zestawie. Czas potrzebny na zmontowanie Kwietnika to 10-15 minut. W zestawie dołączamy, także potrzebne wkręty do drewna.

  • Wysokość: 17 cm
  • Szerokość: 64 cm
  • Głębokość: 21 cm
  • Waga 2 kg