Półka wisząca PW-2 Powiększ do pełnego rozmiaru

Półka wisząca PW-2

20 x 69 x 16 cm

Więcej szczegółów

20 dostępnych

55,00 zł

Półka wisząca PW-2 <p style="text-align: justify; line-height: 16pt;"><span style="font-size: 10pt;"><span>Półka wisząca PW-2 przeznaczona jest do aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Półka doskonale nadaję się do salonu, pokoju dla dziecka, może także służyć jako mebel biurowy.Półkę wysyłamy w elementach do samodzielnego montażu. Montaż w oparciu o dołączoną instrukcją jest bardzo prosty i nie zabiera więcej niż 5 minut. PW-2 posiada 2 laminowane półki na których bez problemu mieszczą się książki lub inne drobne przedmioty.</span></span></p> <p style="text-align: justify; line-height: 16pt;"><span style="font-size: 10pt;"><span>Boki opisywanej półki wykonane są z kolorowych rurek PCV, półki wykonane z płyty wiórowej zostały oklejone kolorowym laminatem. Boki mają kolor czarny natomiast półka jest koloru popielatego. Półkę można rozbudować o kolejne segmenty.</span></span></p>
44,72 zł

Półka wisząca PW-2 przeznaczona jest do aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Półka doskonale nadaję się do salonu, pokoju dla dziecka, może także służyć jako mebel biurowy.Półkę wysyłamy w elementach do samodzielnego montażu. Montaż w oparciu o dołączoną instrukcją jest bardzo prosty i nie zabiera więcej niż 5 minut. PW-2 posiada 2 laminowane półki na których bez problemu mieszczą się książki lub inne drobne przedmioty.

Boki opisywanej półki wykonane są z kolorowych rurek PCV, półki wykonane z płyty wiórowej zostały oklejone kolorowym laminatem. Boki mają kolor czarny natomiast półka jest koloru popielatego. Półkę można rozbudować o kolejne segmenty.

  • Wysokość: 20 cm
  • Szerokość: 69 cm
  • Głębokość: 16 cm