Regał łazienkowy D-4 117x40x40, buk Powiększ do pełnego rozmiaru

Regał łazienkowy D-4 117x40x40, buk

100 dostępnych

129,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

Regał łazienkowy D-4 117x40x40, buk <p><span>Regał łazienkowy D-4 117x40x40 cm</span></p> <p><span>Regały serii "D" zbudowane z wysokiej jakości drewna <strong>bukowego</strong> to regały przeznaczone w szczególności do łazienki ale można go umieszczać również w innym miejscu. Właściwości drewna sprawiają, że regał jest odporny na wilgoć a jego twardość sprawia, że na półkach można umieszczać nawet ciężkie przedmioty. Regał posiada stylowy wygląd i bez problemu wpasuje się do reszty pomieszczenia. Dzięki niemu Twoja łazienka będzie jeszcze bardziej nowoczesna a Ty zaoszczędzisz miejsca. </span><br /><span>Regały wysyłamy w elementach do samodzielnego montażu. Montaż w oparciu o dołączoną instrukcję jest bardzo prosty i inuicyjny (nie zabiera więcej niż 15 minut).</span></p>
104,88 zł

3 Inne produkty w tej samej kategorii:

Regał łazienkowy D-4 117x40x40 cm

Regały serii "D" zbudowane z wysokiej jakości drewna bukowego to regały przeznaczone w szczególności do łazienki ale można go umieszczać również w innym miejscu. Właściwości drewna sprawiają, że regał jest odporny na wilgoć a jego twardość sprawia, że na półkach można umieszczać nawet ciężkie przedmioty. Regał posiada stylowy wygląd i bez problemu wpasuje się do reszty pomieszczenia. Dzięki niemu Twoja łazienka będzie jeszcze bardziej nowoczesna a Ty zaoszczędzisz miejsca. 
Regały wysyłamy w elementach do samodzielnego montażu. Montaż w oparciu o dołączoną instrukcję jest bardzo prosty i inuicyjny (nie zabiera więcej niż 15 minut).

  • Wysokość: 117 cm
  • Szerokość: 40 cm
  • Głębokość: 40 cm
  • Waga 10