Zdarza się że asortyment na sprzedaż zmienia się i powiększa, a sala na której eksponuje się towar oraz zaplecze sklepu trzeba w związku z tym zmodyfikować. 

Podobnie z piwnicą lub domową spiżarnią. Urodzaj owoców i warzyw stał się przyczyną dużej produkcji domowych przetworów a wycieczka do Hiszpanii zainicjowała stworzenie zbioru szlachetnych trunków. W takich sytuacjach seria MAXI doskonale się sprawdza.

Przemyślane wzornictwo tych mebli magazynowych, pozwala na tworzenie dostawek podwyższających wcześniej postawione regały w dowolnym momencie, za pomocą specjalnych łączników  RML.

Co 13 cm na całej długości nóg regałów wywiercone są otwory montażowe. Umożliwia to dokładną regulację wysokości poszczególnych kondygnacji, dostosowując ich rozpiętość do gabarytów przechowywanych przedmiotów.

Seria MAXI daje możliwość naprzemiennej instalacji blatów prostych z półkami na wino. Te dodatkowe elementy konstrukcyjne do zakupienia osobno, można w dowolnym momencie zainstalować w istniejącym stojaku, bez potrzeby zmiany umeblowania. W ofercie sklepu znajdują się również gotowe warianty łączące w sobie te dwie funkcje składowania.


Warianty narożne i prostokątne - niskie oraz wielopiętrowe, można z powodzeniem łączyć w ciągi regałowe tworząc dobrze zagospodarowaną przestrzeń magazynową zarówno wzdłuż jak i wszerz.

Regały MAXI wykonane są surowego drewna sosnowego, które zostało starannie wysuszone i wyheblowane. Jasna odcień i naturalna struktura usłojenia są korzystnym tłem dla przechowywanych na półkach przedmiotów. W ofercie znajdują się również modele bejcowane. Surowiec do ich budowy pochodzi wyłącznie z certyfikowanych zalesień odnawialnych.

Wszystkie modele wysyłane są w zestawach części, wraz z pełnym kompletem wkrętów i przejrzystą instrukcją montażu. Półki są w stanie znieść obciążenie do 100 kg.